קורס מאיה בכיתה או קורס מאיה באונליין?

קורס מאיה אונליין

אם הגעתם למסקנה שאתם מעוניינים לעשות קורס מאיה, אך כעת אתם מתלבטים באיזה פורמט לבצע אותו- האם בפורמט הסטנדרטי תוך כדי לימודים בכיתה, או האם לנסות סוג חדש של לימודים- לימודי אונליין בבית שלכם דרך המחשב. אנו נסייע לכם להגיע למסקנה הנכונה עבורכם. קורס מאיה בבית / קורס מאיה באונליין.

דבר ראשון שאל את עצמך. איזה סוג תלמיד אתה?

קודם כל, חשוב לציין שלשאלה בראש העמוד אין תשובה חד משמעית מכיוון שהיא משתנה בין תלמיד לתלמיד. הנושא הראשון שאמור לסייע לכם לענות על השאלה הזו היא סוג התלמיד שאתם מגדירים את עצמכם. אם אתם בין התלמידים שיכולים ליצור לעצמכם משמעת למידה עצמאית ואישית, מה שאומר שאתם מכתיבים ויוצרים לעצמכם לוז לימודים ושיעורי בית- חד משמעית עניין הלמידה בבית בפורמט האונליין הוא יותר רלוונטי עבורכם. כך תוכלו ליצור לעצמכם תוכנית למידה שתלויה אך ורק בקצב ההתקדמות האישי שלכם, ללא התחשבות באף גורם אחר.

מנגד, אם אתם מכירים את עצמכם בתור תלמידים שחייבים מסגרת שיעורים, אחרת אתם יכולים להיאבד בתוך מסת החומר הגדולה ולצבור פערים רציניים- אתם שייכים לפורמט הלימודי בכיתה. כך תוכלו להיות במעקב על קצב ההתקדמות שלכם, ללא יצירת פערים שהייתם יוצרים במידה והייתם מבצעים קורס אונליין.

האם אתה צריך תמיכה?

כמו כן, עניין התמיכה הוא נושא חשוב שצריך לקחת בחשבון. אם אתם בין התלמידים שצריכים אוזן קשבת בדמות מורה או מרצה, או אם אתם בין התלמידים שחייבים אינטראקציה אנושית על מנת להבין את החומר- אתם שייכים לפורמט הלימוד בכיתה. מנגד, אם אתם מסוג התלמידים אשר מתעכבים בלימוד הכיתתי, עקב שאלות חוזרות ונשנות של תלמידים אחרים, קורס אנימציה אונליין יהיה מתאים יותר עבורכם. בעידן הנוכחי, לא מעט אנשים סולדים מהלימוד האינטרנטי מכיוון שאין בו טיפת אנושיות- לפעמים האינטראקציה בין התלמיד למורה, בין התלמידים לסובבים אותם – מאפשרים ויוצרים מסגרת לימודים בריאה יותר שמאפשרת הגעה לתוצאות גבוהות יותר.

אם כן- אין נוסחה מתמטית בעלת משתנים שתיתן תשובה מוחלטת לשאלה שבה עסקנו. בחנו את עצמכם ללא מסכות, וכך תוכלו להגיע לתשובה המיוחלת. בכל מקרה שיהיה לכם בהצלחה בכל דרך שתבחרו. מכללת אנימאיה כאן בשבילכם כדי לעזור לכם עם קורס בכיתה / אונליין דרך המחשב.

עוד מידע שיכול לעניין אותך

מעוניינים להיות אנימטורים?

בואו להפוך את האהבה שלכם למקצוע מבוקש בעולם הדיגיטל

מעוניינים להיות אנימטורים?

קורסים מקצועיים

אתם בוחרים היכן ללמוד: מהבית (אונליין) או במכללה בסינמטק ת''א

קורסים לילדים ונוער