מתנה ייחודית לנרשמים
ל קורס Maya מושלם
077-550-2426

שלחו לי פרטים והטבה

סרט גמר בקורס Maya - שחר וורמן

קורס מאיה לימודי אנימציה קורס Maya תלת מימד בכיתות קטנות, השבוע לנרשמים לקורס מאיה המלא מתנה

להכנס לתעשיית סרטי האנימציה תוכנת מאיה הינה התוכנה המתקדמת בעולם ליצירת גרפיקה ואנימציה תלת ממדית. בתוכנת מאיה זו הופקו סרטי הפולחן: מלחמת הכוכבים, ספיידרמן, שר הטבעות, שרק, רטטוי, הארי פוטר ועוד..
קורס Maya במכללת אנימאיה, הינו הקורס המקיף והמקצועי ביותר בתעשייה, קורס Maya אונליין לומדים מהבית ללמוד מקצוע מבוקש בקצב שלך ערכת סרטי לימוד מאיה יותר מ 50 סרטים חוברת לימוד ומעקב, כולל 4 מפגשים אחד על אחד

ייחודו בכך שלומדים בכיתות קטנות ומקבלים יחס אישי צמוד מהמרצים המקצועיים שלנו. בנוסף מקבלים הסטודנטים כניסה למאגר סרטי לימוד שיצרו מיטב מרצי אנימאיה.

קורס MAYA מוכר לחיילים משוחררים לפיקדון. בסיום הקורס יוצרים הבוגרים תיק עבודות מקצועי ומקבלים תעודת בוגר בשיתוף סינמטק תל אביב. הסרטים המצטיינים יוקרנו בסינמטק תל אביב ובפסטיבלים בעולם. קורס מיועד לבוגרים, חיילים משוחררים ולבני נוער המעוניינים ליצור תיק עבודות מקצועי ב Maya Autodesk לפני גיוסם לצבא ליחידות ניו מדיה, דובר צה”ל, יחידות הדמיה בחיל האוויר, הים והמודיעין.

קורס Maya בתוכנת מאיה

    • קורס מאיה חלק א כולל 20 מפגשים: מבוא להכרת התוכנה, התמקצעות ויצירת תיק עבודות במקצועות: יצירת פרסומות, הדמיות, אפקטים, עיצוב משחקי מחשב ואנימציה.
    • קורס מאיה חלק ב כולל 20 מפגשים ומיועד לסטודנטים המעוניינים להתמקצע בתחום יצירת סרטי אנימציה לקולנוע וטלוויזיה. התמקצעות בתחום Character Animation
בשיתוף סינמטק תל אביב

אנימאיה - מכללה לאנימציה

המרכז הרשמי לאנימציה תלת מימד בישראל לימודי מאיה בכיתות קטנות בשיתוך סינמטק ת”א

מכללה לאנימציה אנימאיה נוסדה בשנת 2007. בראש סגל המרצים עומד מנהל המכללה, ד”ר מאור גל – אור, במאי, מרצה ומורה עתיר ניסיון, זוכה פרס האוסקר האמריקאי בתחרות בינ”ל לסרטי נוער בהוליווד. המכללה לאנימציה חיה ונושמת קולנוע ועובדת בשיתוף סינמטק תל אביב.

אני מזמין אותך לפגישה ולסיור בכיתות הקטנות שלנו, אצלנו לומדים כמו בחו”ל רק 6 תלמידים בכיתה מאובזרת בציוד חדיש ומתקדם.

אז למה לחכות צור איתי קשר לפגישה אישית

לימודי אנימציה
להשתלב בתעשייה
מכללת אנימאיה היא היחידה בתחומה שמקנה לך גם כלים ביזמות ותנחה אותך כיד לקדם ולשווק את עצמך. חלק ניכר מהסטודנטים שלנו מתחיל לעסוק במקצוע עוד במהלך הלימודים. חשוב על כך – באפשרותך לממן את שכר הלימוד בזכות העבודה שתשיג, עוד בטרם סיימת את הקורס!
סביבת למידה מקצועית
כסטודנט תהנה מעבודה על מחשב אישי ותקבל מאיתנו ערכת הדרכה ייחודית הכוללת את התוכנה הנלמדת (מאיה או טרידימקס), סרטוני הדרכה עם שיעורים מצולמים וספר לימוד ומצגות בעברית. (סרטוני הלימוד שלנו ילוו אתכם שנים נוספות בהמשך הדרך)
לימוד בכיתות קטנות
כמי שמבין את חשיבות איכות הלימודים, מה עדיף לדעתך? ללמוד בכיתה של 30 תלמידים או ללמוד רק עם 6 תלמידים בכיתה, למוד כמו בחו"ל. לימוד בכיתות קטנות מה שמאפשר חווית לימוד אחרת. יחס אישי אמיתי וליווי מקצועי לכל אורך הדרך. חוויית לימודים אישית. להתקדם בקצב שלך.
בניית תיק עבודות מקצועי
בסיום לימודי אנימציה אנו יחד עם צוות המרצים נכין יחד איתך את חלון הראווה שבו תציג את יכולותיך המקצועיות. תיק העבודות שתציג בפני מעסיקים פוטנציאליים וישיג לך עבודה. התיק יציג וישקף את יכולותיך וכישוריך על הצד הטוב ביותר.
תעודת גמר משולבת
תעודת גמר בלימודי אנימציה של מכללת אנימאיה וסינמטק תל אביב – שני מוסדות יוקרתיים ובעלי שם, שיפתחו עבורך הרבה דלתות. הכנה מעשית להשתלבות בתעשייה ובניית תיק עבודות מקצועי. הבוגרים שלנו עובדים בתחום
סיוע בהשמת בוגרים
אצלנו מסלול לימודי אנימציה הוא מסלול לעבודה, לכן, עבור הבוגרים שלנו אנו יוצרים קשר עם חברות השמה שיסייעו לכם למצוא עבודה במקצוע. בנוסף נחבר ונקשר אתכם עם האנשים הרלוונטיים בתעשיית האנימציה בישראל.
אווירה דינאמית ומהנה
רק 6 תלמידים בכיתה, ללמוד כמו בחו"ל ועם אנשים יצירתיים כמוך. המקצועות בהם אנו עוסקים מלאים ביצירתיות, חשיבה והנאה. בהתאם לכך, האווירה במכללה צעירה, דינאמית ומשוחררת.
לימודי אנימציה אונליין
גם אם אין לך זמן ללימודים פרונטליים זה הזמן להגשים את החלום וללמוד אנימציה באופן מקצועי ובקצב שלך - בלי לצאת מהבית! לימודי אנימציה אונליין עם ערכת לימוד אנימציה מקצועית של 20 מפגשי לימוד.

מגוון מסלולים ב קורס מאיה

עכשיו, כשאתם יודעים עלינו קצת יותר, בואו לגלות מהם הקורסים הייחודיים והמקצועיים שאנו מציעים לכם: כולל קורס Maya Online

לקביעת פגישה אישית עם דר' מאור גלאור

בסינמטק תל אביב

קורס Maya אנימציה באנימאיה המכללה לאנימציה מוכרים לתשלום ע”ח פקדון לחיילים משוחררים.

קורס Maya אנימציה 3D באנימאיה

צוות המרצים של המכללה לאנימציה הינו מהמובילים בתחום האנימציה בישראל, וישמח ללוות אותך בצעדיך הראשונים בתחום האנימציה.

איכות הלימודים חשובלנו כמו שהיא חשובה לך. לכן במכללת אנימאיה בלבד לומדים בכיתות קטנות של 6 תלמידים. המורכבות של לימודי האנימציה והצורך בתירגול אישי מחייבים לימוד בכיתה קטנה. אז אם מציעים לך ללמוד בזול בכיתה של 20-30 תלמידים. או בכיתה קטנה במה תבחר?

קורס Maya לחיילים משוחררים על חשבון כספי הפיקדון. הגישו מועמדות לקורסים המתקדמים ביותר באנימציה ע”ח הפיקדון

קורס Maya אנימציה תלת מימד

3d Maya Autodesk | Zbrush  התמקצעות בתחום Character Animation מיועד למעוניינים להתמקצע בתחום יצירת סרטי אנימציה לקולנוע וטלוויזיה, היכרות ראשונית עם תוכנת מאיה. הבנת הממשק, ניווט תלת ממדי וסידור מרחבי. שימוש במאיה בתעשיית משחקי המחשב, ההדמיות ובקולנוע, קורס מאיה כולל כ 40 מפגשים פרויקט סיום משלב מידול, טקסטור, אפקטים מתקדמים ורנדר פוטוראליסטי.

Course Name: קורס מאיה אנימציה תלת מימד קורס Maya לאנשים יצירתיים במיוחד Course Description: קורס Maya אונליין לומדים מהבית ללמוד מקצוע מבוקש בקצב שלך ערכת סרטי לימוד מאיה יותר מ 50 סרטים חוברת לימוד ומעקב, כולל 4 מפגשים אחד על אחד Organization Name: אנימאיה המכללה לאנימציה במתחם סינמטק תל אביב Organization Url: Organization