קורס אנימטורים

העולם שייך לאנימטורים הצעירים

כולנו כבר היינו בסרט הזה… עוד סרט חדש בתלת מימד מפוצץ את קופות הקולנוע, וכולם שואלים את עצמם – איך הם עושים את זה?
במילה אחת – אנימציה. בשתי מילים – תלת מימד.
עולם האנימציה תפס בסערה את מקומו בתעשיית הקולנוע, הטלויזיה והאינטרנט כמובן. היום המקצוע אנימטור, או בעברית "מנפיש אנימציה", הוא מקצוע מבוקש עם המון אפשרויות להתפתחות מקצועית.
לפני זמן לא רב, עוד הכל היה נעשה בעבודת יד, ציור אחר ציור, סקיצה אחר סקיצה, ולאט לאט היה נוצר סרט (סט של תמונות מתחלפות) אנימציה.
היום, הכל אנימציה. החל מסדרת סרטי "שרק", ועד לכל סרט בתלת מימד שראיתם לאחרונה, כולל הסרט אווטאר, ששימש כפורץ דרך בתחומו (למעלה מ-85% מתקציב הסרט יועד לאנימציה ממוחשבת, הנקראת CGI Animators).

 

אז איך ואיפה לומדים להיות אנימטור ?

ובכן, בישראל קיימים מספר מוסדות המספקים הדרכות על תוכנות אנימציה כאלו ואחרות, אך במאמר זה נתמקד במכללה המובילה בישראל, המספקת קורס אנימטורים עם התוכנה הטובה בעולם לתלת מימד – תוכנת MAYA (נרחיב עליה בהמשך).

 

למה כדאי ללמוד קורס אנימטורים?

קורס אנימטורים בתוכנת MAYA, הנקרא גם קורס אנימציה ממוחשבת הוא קורס אנימציה חדשני, הקנה השתלבות בחברות הייטק ומולטימדיה. כבוגרי קורסי אנימציה, תוכלו להשתלב בתעשיית הקולנוע והמדיה, בין אם זה במשרדי פרסום מובילים, או לעסוק בהדמייה ממוחשבת עבור מעצבי פנים, אדריכלים וכמובן מעצבי מוצרים.

תוכנת MAYA, זכתה באוסקר האמריקאי על הפקת סרטי שוברי קופות רבים כגון שר הטבעות, מלחמת הכוכבים, מטריקס, ספיידרמן, רטטוי, שרק, הארי פוטר ועוד ועוד…

בקורס אנימציה, נלמדים נושאים רבים כגון; העקרונות הבסיסים לעיצוב תלת מימדי, גיאומטריה מרחבית, תנועה בחלל, אנימציה תלת מימדית, אפקטים דיגיטליים ועוד.

עוד מידע שיכול לעניין אותך

מעוניינים להיות אנימטורים?

בואו להפוך את האהבה שלכם למקצוע מבוקש בעולם הדיגיטל

מעוניינים להיות אנימטורים?

קורסים מקצועיים

אתם בוחרים היכן ללמוד: מהבית (אונליין) או במכללה בסינמטק ת''א

קורסים לילדים ונוער בקיץ