פיתוח אפליקציות

האפליקציות, שהחליפו במידה רבה את אופן הגלישה שלנו באינטרנט, הפכו בזמן האחרון למוצר שיווקי שהוא כבר לא רק נחלת החברות הגדולות. כיום, ניתן לגשת אל חברת הייטק שמתמחה בפיתוח אפליקציות וליצור אפליקציה מותאמת אישית גם לעסקים קטנים יותר. מיותר לציין כי מדובר בשדרוגו של העסק אל אמצעי הפרסום, המיתוג והשיווק החזקים ביותר בשוק כיום וכי התעלמות ממשקים כגון אפליקציות לסלולר מותירה את בית העסק הרחק מאחור.

מרעיון בסיסי לאפליקציה מצליחה

אז איך מבצעים פיתוח אפליקציות אייפון ומאיפה בכלל מתחילים? בשלב הראשון לאחר הפנייה אל חברה מומחית בפיתוח אפליקציות, הוא ניתוח המוצר והקונספט. בשלב הזה נבחן את הסוגיות הבסיסיות ביותר בנוגע אל המוצר שלנו – איזה שירות אנחנו נותנים? מה היתרונות שלנו? מה המטרה מאחורי האפליקציה? האם למשוך קהל או לשמור על הלקוחות הקיימים שלנו? ועוד שאלות מהותיות שיעזרו לנו מאוד בשלב הבא של פיתוח האפליקציה.

נוחות שימוש באפליקציה

פיתוח אפליקציות אייפון אינו נוגע רק למראה המרהיב שאנו מצפים שיהיה לאפליקציה שלנו, אלא גם לפונקציונאליות אמיתית שתסייע ללקוחות שלנו. לאחר בחינת המוצר והשימושים שאנחנו רוצים באפליקציה שלנו, הגיע הזמן לחשוב על הלקוח עצמו – כיצד הוא ישתמש ויעבוד עם האפליקציה? במה הוא יתמקד כשהוא יפתח את האפליקציה? לאן אנחנו רוצים לכוון אותו? לאחר שנענה על התשובות האלו, נטפל בממשק המשתמש ואופן העבודה עם האפליקציה.

בדיקות אחרונות ויציאה אל השוק

בסיום העבודה על פי כללי פיתוח אפליקציות אייפון, מתחיל שלב הבדיקות. בשלב זה עוברים על כל היבטי האפליקציה, בודקים האם היא עונה על הצרכים, מניעה לפעולה והאם היא עובדת חלק וללא שגיאות או קריסות. לאחר ביצוע הבדיקות המקיפות הללו, השלב האחרון בפיתוח אפליקציות אייפון, הוא החשיפה ללקוחות.

כיום, פיתוח אפליקציות יכול להיות מושקע על כל פרטיו ובסופו של דבר גם יתאים בצורה הולמת ללקוחות ולמוצר כאחד, אבל אם לא יהיה לו שיווק איכותי, הכול ירד לטמיון. לכן, חשוב לוודא שהחברה שמבצעת את פיתוח האפליקציה תדע גם לשווק אותה על פי כל האמצעים הטכנולוגיים והפרסומיים שקיימים כעת בשוק.

קרא עוד:

קורסי אנימציה באנימאיה

עוד מידע שיכול לעניין אותך

מעוניינים להיות אנימטורים?

בואו להפוך את האהבה שלכם למקצוע מבוקש בעולם הדיגיטל

מעוניינים להיות אנימטורים?

קורסים מקצועיים

אתם בוחרים היכן ללמוד: מהבית (אונליין) או במכללה בסינמטק ת''א

קורסים לילדים ונוער בקיץ