סדנאות לנוער בחגים?

סדנאות לנוער בחגים

הורים יקרים, המאמר הבא מוקדש עבורכם. כאן אנו נפרוט עד כמה שניתן מדוע לקיחת הילדים לסדנאות לנוער בחגים (כמו סוכות, חנוכה ועוד) היא חיובית גם עבור הילד וגם עבור ההורים.

על מקצועיות לא מתפשרים

בתור הורה, מעטים עד אפסיים ההורים שיגידו שלא חשוב להם אם גורם מקצועי ואמין ילמד את ילדיהם נושאים כאלה ואחרים- ולכן נפתח בקונצנזוס הזה. נדמיין סיטואציה בה אנו נמצאים בחופש סוכות, ואתם מעוניינים להעשיר את רמת הידע של ילדיכם בכל נושא שיעלה לכם לראש. אתם יכולים לחפש איזשהו מערכון אנימציה אינטרנטי שיסביר לילדים שלכם על הנושא. מעטים האנשים שירימו יד ויטענו שמדובר בדרך מקצועית דיה. מנגד, אתם יכולים לחפש סדנאות לנוער בחגים, אשר ייתנו לילדכם את המעטפת הלימודית הטובה ביותר במסגרת הזמן הקצר ביותר. כאן בא לידי ביטוי עניין המקצועיות.

אנושיות

בעידן הנוכחי, ילדינו ובני הנוער מבלים במחשב שעות כימים, ומעטות ההזדמנויות שאנו כהורים יכולים לאפשר להם לטעום משהו שונה, משהו שאנו גדלנו עליו. יכול להיות שתמצאו מדריך נפלא באינטרנט, שהתגובות לגביו הן נפלאות ומופלאות. החיסרון הבולט ביותר הוא היעדר האנושיות. חוזרים לאותה צומת שוב פעם- הגעתם לחופש חנוכה נניח, ואתם מעוניינים להעשיר את הידע של ילדיכם- קחו אותם לסדנת נוער שאותה יעביר גורם מוסמך ומקצועי. כאן בא לידי ביטוי עניין האנושיות, שמתבטא בין היתר באפשרות של הילד לשאול שאלות ודברים שלא הבין (חסרון בולט מאוד שלא קיים בעולם המדריכים האינטרנטיים).

התעסקות

יתרון נוסף בולט בלקיחת הילדים לסדנאות נוער בחגים הוא עניין ההתעסקות. כאשר אתם מחליטים להשאיר את ילדיכם בבית, בין אם לתת להם ללמוד ממדריך אינטרנטי ובין אם להשאירם בבית ללא תכלית, אתם תתבקשו להתעסק בצורה כזו או אחרת. ההתעסקות הזו בסופו של יום יכולה לגזול לכם זמן רב שלו אתם זקוקים, ויכולה ליצור אווירה פחות חיובית ומלמדת. מנגד, לקיחת ילדים לסדנאות נוער בחגים יכולה ליצור לכם מרווח זמן ושקט, שבו תוכלו לדאוג לעצמכם ולנסות לקדם עניינים אישים שרציתם לעשות כבר זמן רב.

קרא עוד אודות קורסי אנימציה לנוער:

קורס איור וציור דיגיטלי לנוער

קורס מאיה לנוער

עוד מידע שיכול לעניין אותך

מעוניינים להיות אנימטורים?

בואו להפוך את האהבה שלכם למקצוע מבוקש בעולם הדיגיטל

מעוניינים להיות אנימטורים?

קורסים מקצועיים

אתם בוחרים היכן ללמוד: מהבית (אונליין) או במכללה בסינמטק ת''א

קורסים לילדים ונוער בקיץ