לימודי אנימציה בתוכנת MAYA

אם אתם מתלבטים מה ללמוד או מחפשים תחום חדש ומרתק כדאי שתחשבו גם על אנימציה כלימודים אפשריים. תחום פורץ דרך, חדשני, מרתק ויצירתי מאד.

לימודי אנימציה אינם רק לילדים ואלו מקצועות שהיו בעבר נחלתם של בודדים הפכו עם פריצות הדרך הטכנולוגיות והשתלטות התקשורת על חיינו בכל אפיק אפשרי למקצועות שהם נחלת הכלל. כמו בכל שוק, גם בעולם האנימציה הממוחשבת ישנה עלייה חדה בביקוש. האינטרנט הפך את האנימציה הממוחשבת לתחום שהוא כמעט בגדר חובה, בעיקר לבוני אתרים, מעצבים וכדומה. לימודי אנימציה הינם תוספת מבורכת וגם משתלמת למי שמבקשת לא לשקוט על שמריו.

לימודי אנימציה בהחלט אינם פונים רק לילדים המבקשים להשתעשע ומציעה לחובבי המחשבים והתיכנות להתמחות בתוכנות אנימציה ייחודיות. קורס maya למשל הוא קורס פופולרי מאד בעולם וגם בארץ. קורס בתוכנת maya משתלב בלימודי אנימציה, לימודים המבוססים גם על תוכנות תלת מימד כמו זו הנלמדת. בקורס נלמד תחום התלת מימד ומאפשר גם התנסות והכנה לעבודה עצמאית. הקורס מתאים לאדריכלים, מעצבים גרפיים או למי שמתעניין בתחום האנימציה, כדי לדרוך בעולם האנימציה תוכנית לימודים מסודרת בקורס maya יכולים להיות פתיחה נהדרת.

בואו לבית ספר לאנימציה, לימודים על חשבון הפיקדון
לימודי אנימציה המשלבים בתוכם טכנולוגיות מתקדמות, פיתוחים בין לאומיים בתחום התלת מימד, שילוב בין אומנות ותקשורת חזותית, בין עולם המחשבים המרובע לבין עולם הדמיון הפרוע.

הלימודים על חשבון הפיקדון ואתם יוצאים עם מקצוע ביד, משתלם, מקצועי ומאתגר. גם אם כבר עברתם מסלול לימודים אחד ואפילו אם יש לכם תואר שני, יש לכם אפשרות לשלב גם אנימציה כלימודים נוספים לתואר שיש לכם כבר, ולא ממש משנה באיזה תחום הוא, זו יכולה להיות תוספת נפלאה, בטח אם אתם עוסקים באחד התחומים הנושקים לעולם האנימציה הממוחשבת, כמו אינטרנט, טלוויזיה או קולנוע כמובן.

עוד מידע שיכול לעניין אותך

מעוניינים להיות אנימטורים?

בואו להפוך את האהבה שלכם למקצוע מבוקש בעולם הדיגיטל

מעוניינים להיות אנימטורים?

קורסים מקצועיים

אתם בוחרים היכן ללמוד: מהבית (אונליין) או במכללה בסינמטק ת''א

קורסים לילדים ונוער