יצירת סרט אנימציה

כיום הגלובליזציה משפיעה על העולם העסקי ויוצרת תחרות בין חברות מסחריות בשוק.

כל חברה רוצה להגדיל את הנתח שוק שלה ואת רווחיה על חשבון המתחרים שלה והיא יכולה לעשות זאת באמצעות שיווק.

אם בעבר חברה הייתה נדרשת להחזיק כרטיסי ביקור , והפרסום נעשה מפה לאוזן או באמצעות ספרי טלפונים.

כיום , חלק מהצעדים השיווקיים שחברה צריכה לנקוט היא הקמת אתר אינטרנט אשר מהווה את הכרטיס ביקור של החברה ובנוסף שימוש באמצעות סרטוני אנימציה אשר מהווים חלק מסרטון התדמית של החברה בעיקר עם התפתחות המיחשוב ומחשבים ניידים.

יצירת סרט אנימציה משמש לא רק למטרות עסקיות אלא גם אם אתם רוצים בחתונה של חבר טוב או קרובי  משפחה והסרטון מעביר בצורה הומוריסטית ובדרך של כיף את הברכה שברצונכם להעביר וכך תוכלו לקצור שבחים על הסרטון מכל המשפחה ולפתח את כישורכם העסקיים ולעסוק עם יצירת אנימציה.

כידוע סרטוני אנימציה הינה מלאכת מחשבת אשר מצריכה מחשבה, יצירתיות, כישרון וידע כיצד לעבוד עם התוכנות בשוק.

לימודים של סרטי האנימציה הטובים ביותר כגון שרק רטטוי ותפוס את הכריש נוצרו באמצעות תוכנת אנימציה MAYA אשר נחשבת למתקדמת יותר מהתוכנה הקודמת תוכנת המידול 3dmax. ניתן להעזר בהם לתוכנות עיצוב פנים או jammer או gmat או אפילו גירושין

החשיבות של שיווק ויחסי ציבור באמצעות אתר אינטרנט ושתילת סרטון אנימציה בתוכו מוסיף לססגוניות האתר וניתן לראות כמה גולשים צפו בו , והיתרון הכי חשוב שניתן להפיץ אותו באופן ויראלי כך שכמות החשיפה תהיה גדולה וככה גיוס הלקוחות יכול להתאפשר ביתר קלות.

במכללת animaya קורס מאיה מקצועי שבו תוכלו לקבל את הכלים שישלבו אתכם בתעשייה ביתר קלות ויקדמו אתכם שלב בחייכם כיוצרי אנימציה.

עוד מידע שיכול לעניין אותך

מעוניינים להיות אנימטורים?

בואו להפוך את האהבה שלכם למקצוע מבוקש בעולם הדיגיטל

מעוניינים להיות אנימטורים?

קורסים מקצועיים

אתם בוחרים היכן ללמוד: מהבית (אונליין) או במכללה בסינמטק ת''א

קורסים לילדים ונוער בקיץ