הכרות עם תוכנות 3DMAX & V-RAY

העולם הווירטואלי, ובפרט זה הבא לידי ביטוי ביצירות אנימציה חדשניות, נראה יותר ויותר מוחשי, עשיר בפרטים ובניואנסים ומשכנע במיוחד (כמו גם שובה לב) – בעיקר בזכות טכנולוגיות משוכללות דוגמת תוכנות V-rayו-3d-max.

שתי תוכנות אלה, כל אחת לחוד ועוד יותר מכך השילוב ביניהן, מצליחות לחולל קסמים ולסחוט מאיתנו קריאות התפעלות לנוכח משחקי מחשב מציאותיים לחלוטין או אפקטים מיוחדים בסדרות, סרטים ופרסומות, וכן מסייעות לאדריכלים ומעצבי פנים ליצור הדמיות אפקטיביות להפליא.

היכולות המרשימות של תוכנות V-ray ו-3d-max הופכות אותן ליותר ויותר פופולאריות בקרב אנשי המקצוע בתחום האנימציה, וגם לימודי התוכנות הנ"ל מבוקשים במיוחד.

 

מעוניינים להשתלב בתעשיית האנימציה הממוחשבת ולהתמחות בתוכנות מתקדמות? צרו עמנו קשר ונשמח להעניק לכם את כל המידע! מכללת אנימאיה, 077-8039771

 

תוכנת 3d-max

3d-max היא תוכנה המיועדת ליצור גרפיקה תלת ממדית, ומשמשת בעיקר בתעשיית הפרסומות ומשחקי המחשב, וכן לבניית הדמיות של אדריכלים ומעצבי פנים.
תוכנה זו מספקת מענה מדויק ומקיף לכל הצרכים של יוצרי אנימציה: בניית צורות שונות (מפשוטות יחסית כגון גליל, קנקן וכו', ועד לאלה המורכבות במיוחד והמחייבות גמישות ביצירתן), יצירת שלד אנושי כולל מפרקים מדויקים, מגוון רחב של תנועות (מסיבוב ועד פיצוץ), ענייני אור וצל, זוויות צילום ואפקטים מיוחדים.

על כל אלה יש לבצע רינדור, כלומר יצירת האשליה כאילו התמונה על כל מרכיביה "צולמה" בעולם האמיתי – לדוגמה, ניתן להוסיף לציור מראה, אך לא די בכך אלא יש להוסיף גם את ההשתקפויות של החפצים הרלוונטיים באותה מראה.
הרינדור האופטימאלי מתבצע באמצעות שילוב תוכנות V-ray ו-3d-max.

 

תוכנת V-ray

V-ray היא מנוע רינדור איכותי במיוחד שפותח עוד בשנת 1997 על-ידי שני מתכנתים בולגרים.
מנוע זה ניתן "להרכיב" על תוכנות גרפיקה תלת ממדית רבות, וביניהן Maya, Cinema 4D, Blender, LightWave, SketchUp וכאמור 3d-max.
היתרון הבולט ביותר של ה- V-ray הוא המהירות שלה, ומאחר שחיסכון בזמן משמעותו עלויות נמוכות יותר (של הפרסומת, משחק המחשב או ההדמיה האדריכלית) הרי שאין פלא כי זו התוכנה הפופולארית ביותר בתעשיית האנימציה.
חשוב להדגיש כי המהירות לא באה על חשבון האיכות, וכי V-ray מצליחה לדמות היטב השפעות חוקים פיזיקליים דוגמת האופן בו נשברות קרני אור וכו'. בפרט מייצר אשליה מרהיבת עין השילוב בין תוכנות V-rayו-3d-max.

אנימאיה | בית הספר הגבוה למקצועות האנימציה

מכללת אנימאיה קרויה על שם תוכנת MAYA, אחת מתוכנות האנימציה המובילות בתחום וזו הנחשבת למרכזית מביניהם. המכללה פועלת מזה כעשור ומעניקה לאלפי תלמידים הזדמנות להתמחות במקצוע מרגש, יוצא דופן ומיוחד במינו.

החלום לקחת חלק בהפקות אנימציה ענקיות כמו אותם סרטים הוליוודיים שזכו בפרסים יוקרתיים על עבודת האמן שנעשתה בהם (ספיידרמן, מלחמת הכוכבים, מטריקס, רטטוי, מכוניות, הארי פוטר ועוד) אינו חייב להיות בגדר בלתי מושג, להיפך, ככל שעבודת האנימציה הפכה מבוקשת יותר כך זכו תלמידים מוכשרים רבים יותר להשתלב בתעשייה.

ההזדמנות האמיתית מתקבלת עם המחוייבות לרכוש ידע וניסיון ולחולל מהפך יצירתי בתחום. בואו להשתלב בקורסים הרבים המוצעים במכללת אנימאיה ותוכלו גם אתם להיות חלק מתעשיית האנימציה הממוחשבת, לעסוק בפיתוח משחקי מחשב, סרטי קולנוע, סרטי תדמית, תוכניות טלוויזיה ופרסום באמצעות תוכנות כמו V-ray ו3d-max, MAYA  ועוד.

צרו עמנו קשר ונציג המכללה ישמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם את כל המידע הדרוש לרבות הצעות מחיר לכל אחד מן הקורסים והנחיות נלוות לצורך רישום, 
בטלפון: 077-803-9771

עוד מידע שיכול לעניין אותך

מעוניינים להיות אנימטורים?

בואו להפוך את האהבה שלכם למקצוע מבוקש בעולם הדיגיטל

מעוניינים להיות אנימטורים?

קורסים מקצועיים

אתם בוחרים היכן ללמוד: מהבית (אונליין) או במכללה בסינמטק ת''א

קורסים לילדים ונוער